Çağatay Ulusoy Kimdir?

Türkiye’nin fenomen isimleri ve jönleri arasında gösterilen Çağatay Ulusoy’un hayran kitlesi oldukça fazladır. Birbirinden farklı dizi projelerinde oynayan isim, özellikle genç kızlar tarafından beğenilmektedir. Çağatay Ulusoy kimdir? Araştırmasında olanlar adına Adını Feriha Koydum dizisi ile popüler hale geldiğini söylemekte fayda vardır. Günümüzde ise herhangi bir projede yer almamasına rağmen, geniş hayran kitlesi hızlı bir şekilde artmaya devam etmektedir.

Yarışma İle Başlayan Kariyer

Çağatay Ulusoy kimdir diye merak edenler için belirtilen ismin kariyeri, Best Model Of Turkey yarışması ile başlamıştır. Türkiye’nin en iyi erkek modellerinin seçildiği yarışmada Ulusoy, birinci olmuştur.

  • Daha sonrasında yıldızı hızlı bir şekilde parlayan isim birbirinden farklı marka ya da reklam filminde yer almıştır.
  • Oyunculuk alanında kendisini geliştirmek isteyen Ulusoy, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur.
  • Altan ve Vahide Gördüm gibi usta isimlerin okulunda eğitimler alan Çağatay Ulusoy daha sonrasında ise ilk kez Adını Feriha Koydum dizisinde başrol oynayarak izleyici karşısına geçmiştir.
  • İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nde eğitim gören isim, oyunculuk alanında her geçen gün biraz daha kendisini geliştirmeyi hedefler.

Son olarak farklı ünlü isimler ile birlikte adı uyuşturucu davasına karışmış olup mahkemesi hala devam etmektedir.

İçerde Dizisi İle Popülerliği Arttı

Adını Feriha Koydum dizisinden sonra, İçerde projesi ile birlikte popülerliği daha fazla artan Çağatay Ulusoy, televizyonun aranan isimleri haline gelmiştir. Kıvanç Tatlıtuğ ya da Kenan İmirzalıoğlu gibi önemli isimlere rakip olarak gösterilen Ulusoy, hayran kitlesini arttırmaktadır.

  • Yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada popüler hale gelen isim, geleceğin jönleri arasında gösterilir.
  • Uyuşturucu davası devam ettiği için şuan gözlerden uzak bir yaşam sürdüren Ulusoy, herhangi bir projede de yer almamaktadır.
  • En son dijital platformda yayınlanacak olan bir dizi ile izleyici karşısına geçmesi beklenen ismin, uyuşturucu davası nedeniyle projesinin ertelendiği belirtilmektedir.

Çağatay Ulusoy kimdir konusunda fikir edinmek isteyenler için belirtilen oyuncunun Star Tv’de yayınlanan Medcezir dizisinde de başarısını kanıtladığını söylemekte yarar vardır.