Ünlülerin İnstagram Hesapları

Sosyal medya hesaplarının aktif olarak kullanılmaya başlaması ile birlikte ünlülerde belirtilen akıma uymaya başlamışlardır. Birbirinden farklı ünlü isimler, İnstagram hesapları üzerinden paylaşımlar yapmakta, bu sayede hem popülerliklerini arttırmakta hem de daha fazla kitleye hitap edebilmektedirler. Ünlülerin İnstagram hesapları konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler için seçenekler oldukça fazladır. Demek Akalın, Enis Arıkan gibi isimler başta olmak üzere birbirinden farklı sanatçı İnstagramını aktif kullanmaya özen göstermektedir.

Ezgi Mola Oldukça Popüler

Ünlülerin İnstagram hesapları denildiğinde en çok ses getiren hesaplardan bir tanesi Ezgi Mola’nınki olarak karşımıza çıkar. “ezomola” İnstagram hesabını kullanan sanatçı, her gün düzenli olarak paylaşım yapmaya özen gösterir.

  • Ünlülerin İnstagram hesapları genellikle mavi tik ile işaretli olduğu için erişim sağlamak son derece kolaydır.
  • Ünlülerin özel hayatları, nasıl bir yaşam geçirdikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, bu tür sosyal medya hesaplarından yardım alabilirler.
  • Ezgi Mola dışında, Demek Akalın’da sosyal medyada popüler hale gelen isimler arasındadır. İnstagram kullanıcı adı ise “demetakalin” olarak bilinir. Takipçi sayısı ise 6.9 milyona kadar ulaşmıştır.
  • İrem Derici aynı ismi ile açtığı sosyal medya hesabında tatilcilerine gezilerinden renkli görüntüler paylaşmaktadır.

Yine aynı şekilde Alişanofficial da uzun süredir popülerliğini koruyan ve gündemden düşmeyen Alişan’ın İnstagram sayfasıdır.

İnstagram Sayesinde Daha Çok Kitleye Ulaşma Fırsatı

Sanatçılar, İnstagram’da oluşturdukları hesapları ile birlikte daha çok kitleye ulaşma fırsatına sahiplerdir. Popülerliklerini arttırmak ve takipçi sayısını çoğaltmak isteyen isimler, İnstagram üzerinden günlük düzenli bir şekilde paylaşım yapmaktadır.

  • Son dönemde yaşadığı ilişki ve evliliği ile gündeme gelen Seren Serengil’de İnstagram da yüksek bir kullanıcı sayısına sahiptir. Hesabının ismi ise “serenserengil” olarak bilinir.
  • Gülben Ergen’in ise yine aynı şekilde İnstagram adı “gulben123” olarak bilinir.
  • Ünlülerin İnstagram Hesapları aynı zamanda düşüncelerini özgürce paylaşabildikleri bir platform olarak da bilinir.

Yukarıda belirtilenler dışında İnstagram kullanıcı sayısı fazla olan bir diğer ünlü ise Gülse Birsel olarak karşımıza çıkar. Hesap adı ise “gulsebir”’dir.