Metin Hara Kimdir?

Son dönemde Adriana Lima ile yaşadığı ilişki sonrasında Metin Hara kimdir? Sorusu herkes tarafından daha fazla merak edilmeye başlamıştır. Üsküdar Amerikan Koleji’nden mezun olan isim, eğitimine devam ederken aynı zamanda kişisel gelişimine de önem vermiştir. Son dönemde yaşadığı ilişki iş yaşamının önüne geçmiş olsa da Hara, günümüzde bile hala eğitimine özen gösteren isimlerden biridir. Enerji ve tedavi çalışmaları yapan ismin aynı zamanda önemli kitapları da bulunur.

Adriana Lima İle Popüler Oldu

Metin Hara ismini, Adriana Lima ile sevgili olmadan önce duyan isimlerin sayısı oldukça azdı. Ancak yaşadığı ilişki ile yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada ismini duyuran Hara, çalışmalarını sürdürmektedir.

  • Metin Hara, 14 Haziran 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur.
  • Amerikan kolejinden sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim almaya başlayan isim, sağlık alanında önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir.
  • Metin Hara kimdir? Diye merak edenler için belirtilen ismin eğitime önem verdiğini söylemekte yarar vardır.
  • Üniversitede okurken aynı zamanda geçimini sağlayabilmek için birbirinden farklı reklam filmlerinde oynayan Hara, önemli ve büyük markaların yurt dışında tanıtımını yapmıştır.

Okul bittikten sonra ise enerji ve tedavi çalışmaları yapmaya devam etmektedir.

Sağlık Alanında Gerçekleştirdiği Çalışmalar

Metin Hara kimdir? Araştırmasında olanlar için belirtilen isim 2000 yılından itibaren iyileştirme çalışmaları yapmıştır. Tıp dünyasının yardımcı olmadığı konularda hastaları ve önemli rahatsızlıkları olanları düşünce gücü ile tedavi eden Hara, aynı zamanda Türkiye’de sağlık konusunda farklı bir bakış açısının da yerleşmesine katkı sağlamıştır.

  • 2008 yılında başka bir dünya mümkün sloganı ile oluşturduğu projesini hayata geçiren Metin Hara, bireysel ya da toplu seanslar gerçekleştirmektedir.
  • 2014 yılında Yol isimli kitabını çıkaran isim, adını daha geniş kitlelere duyurmaya başlamıştır.
  • Aşkın İstilası üçlemesinin ilk kitabı olan Yol, hızlı bir şekilde bestseller arasında yer almaya başlamıştır.

Sosyal sorumluluk projelerine katılan ve birbirinden farklı çevresel derneğe üye olan Hara, yaptığı bağışlar ile dikkat çeker. Aynı zamanda Metin Hara, Kansersiz Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesidir.