Nusret Gökçe Kimdir?

Nusr’et olarak da bilinen isim, et konusunda kendisini geliştiren ve talep gören restoranlara imza atan başarılı biridir. Önceleri bir kasapta çırak olarak çalışan isim, zamanla kendisini geliştirerek Türkiye’nin en büyük restoran zincirlerinden bir tanesini kurmuştur. Nusret Gökçe kimdir? Araştırmasında olanlar için belirtilen ismin Türkiye dışında Amerika’da da restoranı olduğunu söylemekte fayda vardır. Sosyal medyada da aktif olan isim, et pişirirken yaptığı paylaşımlar ile kısa sürede fenomen haline gelmiştir.

Et Kralı Ünvanı

Nusret Gökçe kimdir konusunda bilgi edinmek isteyenler için et kralı unvanını kazandığını belirtmek gerekir. Dana ve kuzu etlerini en iyi şekilde pişiren ve farklı marineler ile lezzetli hale getiren Gökçe, adını tüm dünyaya duyurmuştur.

  • Kendi isminde açtığı et restoranı ile günümüzde herkesin beğenisini toplar.
  • İstanbul, Ankara ve yurt dışındaki şubeleri yılın büyük bir bölümünde oldukça yoğun ve kalabalıktır.
  • Restoranlarını kısa süre içerisinde büyük bir zincir haline getiren isim, 1983 yılında Erzurum’da dünyaya gelmiştir.
  • Popüler hale gelip yüksek tutarlarda kazanç elde etmeye başladıktan sonra Gökçe, doğdu şehir olan Erzurum’da da büyük bir medrese yaptırmaktadır.

İyi bir okul eğitimi olmayan isim, Türkiye’deki önemli başarı öykülerinden birine imza atmıştır.

Dünyanın Farklı Ülkelerinde Şube Açma Fırsatı

Yaptığı et yemekleri ile dünyanın farklı ülkelerinde restoran açma imkanı bulan Nusret Gökçe, günümüzde başarısını hızlı bir şekilde arttırmaktadır. Nusret Gökçe kimdir diye merak edenler için belirtilen isim bu günlere gelene kadar saatlerce çalıştığını dile getirmektedir.

  • Büyük bir kasapta çalışan Nusret, popüler olmadan önce günde en az 18 saat hizmet vererek kendisini daha deneyimli bir hale getirmiştir.
  • Bostancı kasaplar çarşısında çalışmaya başlayan isim daha sonrasında 2007 yılında butik bir kasap dükkan açmıştır.
  • Gelişim göstermeye çalışan ve dünyadaki trendleri takip etmek isteyen Gökçe, Arjantin başta olmak üzere farklı ülkeleri gezmiştir.

Son olarak Nusr’et adında açtığı steakhouse restoranı şuan için dünyanın en iyileri arasına girmeyi başarmış mekanlardan biridir.

Sitemiz olan http://hadisealbum.com/ sayfasini ziyaret ederek hadise hakkinda bilgilere kolaylikla ulasabilirsiniz